Ваша корзина пуста

 

Наши контакты

тел.: 067 471 11 80

тел.: 032 227 27 77

facebook  vkontakte  twitter  google+  pinterest 

CHAFFOTEAUX є частиною Ariston Thermo Group

CHAFFOTEAUX є частиною AristoThermo Group, світовий лідер в розробці, виробництві і продажу опалювального обладнання.Продукція Шафуто виготовляється на заводах Ariston Thermo Group в Італії, м.Озімо.

Ariston Thermo Group пропонує повний спектр продуктів і послуг для систем опалення та гарячого водопостачання.

Соціальна відповідальність завжди була принципом, закріпленим у дії Ariston Thermo Group, з моменту її створення 100 років тому.Це бачення було у засновника Арістід Мерлоні.

В Ariston Thermo Group, понад 250 науковців працюють над інноваціями.Їх мета: розробляти продукти та рішення, які підвищать комфорт, оптимізують споживання енергії і скоротять викиди CO2 та інших шкідливих газів в  навколишнє середовище.

Відновлювальні джерела енергії також займають важливе місце в розробці нових систем опалення та водопостачання.

У 1960 році CHAFFOTEAUX запустили нововведення для газових котлівКомпанія створила промислову революцію, яка зробила життя простішим для своїх клієнтів, запропонувала їмунікальний комфорт. 

Група компаній Теплосвіт  протягом багатьох років являється найбільшим  імпортером  та дистриб’ютором  газових котлів, водонагрівачів, газових  колонок та інноваційного обладнання ТМ Арістон в Україні.

Довіра до продукції Арістон зростала разом з роботою компаній Теплосвіт.

На даний момент, компанія Теплосвіт являється ексклюзивним імпортером газових традиційних та конденсаційних котлів, електричних водонагрівачів та газових колонок ТМ CHAFFOTEAUX.

shaffoteaux

Бренд Chaffoteaux

Бренд Chaffoteauxномер один серед брендів Ariston Thermo Group.

shaffoteaux

Шафуто існує понад 100 років на ринку опалювального обладнання, вважається першовідкривачем  в цій сфері. З самого початку свого розвитку за основу у виготовленні обладнання  брали інновації, енергозбереження.  Першими представили світу  обладнання «розумний дім»  на невичерпній, відновлювальній  енергії –сонця.

Компанію шафуто започаткували два брати у 1914 р. Франції. На даний час головний офіс компанії AristonThermoGroup , в тому числі Шафуто в Італії, м. Фабріано.

На європейському ринку – цей  бренд являється номер один серед  інноваційного обладнання, а саме конденсаційних газових котлів, водонагрівачів та альтернативних джерел енергії.

Переваги бренду Шафуто:

  1. Досвід виробництва опалювальної техніки більше 100 років.
  2. Великі виробничі  потужності компанії, а саме більше 22 заводів у 10 країнах, більше 7 тис. працівників, виробництво понад 6 млн. одиниць продукції.
  3. Використання інноваційних технологій у виробництво опалювального обладнання.
  4. Система контролю якості за продукцією. Сертифікована за системою ISO 9001, що базується на контролі якості кожної стадії виробництва,  дозволяє забезпечити високу якість готової продукції.
  5. Представництва 150 країнах світу. В тому числі, представництво в Україні. Якісне сервісне обслуговування продукції. Наявність сервісних центрів в кожному місці України.
  6. Зручність установки і використання - основоположні принципи, якими керуються  фахівці при розробці продукції.

В Україні ексклюзивним імпортером газових традиційних і конденсаційних котлів, електричних водонагрівачів 10, 15, 30, 50 ,80 ,100 л (потужністю нагрівального елемента 2 кВт) являється група компаній Теплосвіт.

Стаціонарний газовий котел Bear KLOM 17, KLZ 17 (Ведмідь)

Основні переваги

Нове покоління стаціонарних газових котлів
• Надійна, перевірена часом конструкція для довготривалого користування. Якісний чавунний теплообмінник
• Простий та інтуїтивно зрозумілий дисплей з приємним та чітким підсвічуванням. Керування за допомогою тактильних кнопок
• Повноцінна eBus комунікація для інтеграції котла в складні системи опалення з регуляторами Protherm, та підвищення ефективності його роботи
• Зручні для заміни. Котли мають габарити та під'єднання аналогічні котлам попереднього покоління

ЄБРР запускає Програму фінансування енергоефективності в житловому секторі

ЄБРР запускає Програму фінансування енергоефективності в житловому секторі України

Допомога ОСББ та окремим мешканцям у впровадженні високоефективних технологій і заходів

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділяє додаткові ресурси для підтримки зусиль України в сфері енергоефективності в рамках нової Програми фінансування енергоефективності в житловому секторі України (IQ energy, «Ай-Кью енерджі») обсягом 75 мільйонів євро.

Твердопаливний котел Gorenje Eco Heat 3-8 CI

 

Пропонуємо новинку на ринку чавунних твердопаливних котлів GorenjeEcoHeat 3-8 CI з вихідною потужністю 15-53 кВт для систем центрального опалення.

Твердопаливний котел Viadrus

У наш час, в умовах енергетичної кризи, доцільно і виправдано буде використовувати твердопаливні котли, що працюють на твердому паливі (дрова, вугілля та кокс). Протягом багатьох десятиліть котли на дровах являються надійним джерелом дешевого палива.

Панельні радіатори Protherm

На українському ринку опалювального обладнання появився новий сталевий радіатор ТМ Protherm. Група компаній «Теплосвіт»  являється офіційним імпортером радіаторів Protherm.

Водонагрівачі малих об’ємів

Переваги водонагрівачів малого об’єму є його можливість вбудовувати в кухонні меблі. Найчастіше такі водонагрівачі застосовують в готельних номерах,  автозаправках, салонах краси, майстернях та в інших приміщеннях , де є необхідність гарячої води. Малий розмір труб забезпечує меншу втрату тепла.  Електричні водонагрівачі не зважаючи на невеликі об’єми, здатні за короткий термін забезпечити потреби у гарячій воді.

Геотермальні теплові насоси - система енергозберігання майбутнього

Враховуючи те, яка  увага приділяється сонячної енергії в наш час, ви будете здивовані, дізнавшись, що один з найперспективніших рішень для ефективного використання енергії  знаходиться глибоко під землею. Геотермальні теплові насоси забезпечують нагрівання та охолодження приміщень. Це забезпечує економію на комунальних послугах до 80%. За допомогою цієї технології, ми можемо відмовитися від традиційних джерел енергії.

Сонячні колектори - інноваційні системи енергозбереження

На даний час в усіх видах життєдіяльності суспільства склалася проблема  з постачанням газу, збільшенням вартості на електроенергію  та на  інші види палива. В умовах сучасних новітніх технологій є доцільним і виправданим використання відновлювальної енергії.

Статьи

CHAFFOTEAUX є частиною Ariston Thermo Group

CHAFFOTEAUX є частиною Ariston Thermo Group, світовий лідер в розробці, виробництві і продажу...

Бренд Chaffoteaux

Бренд Chaffoteauxномер один серед брендів Ariston Thermo Group. Шафуто існує понад...

Стаціонарний газовий котел Bear KLOM 17, KLZ …

Основні переваги Нове покоління стаціонарних газових котлів• Надійна, перевірена часом конструкція...

ЄБРР запускає Програму фінансування енергоефе…

ЄБРР запускає Програму фінансування енергоефективності в житловому секторі України Допомога ОСББ...

Наши контакты:
тел.: 032 227-27-77
e-mail: office_teplodim@ukr.net
адрес: Львовская обл., с. Нагоряны, ул. Стуса, 17 / Б
Обратная связь