Ваша корзина пуста

 

Наши контакты

тел.: 067 471 11 80

тел.: 032 227 27 77

facebook  vkontakte  twitter  google+  pinterest 

  • Главная
  • Статьи
  • Сонячні колектори - інноваційні системи енергозбереження

Сонячні колектори - інноваційні системи енергозбереження

На даний час в усіх видах життєдіяльності суспільства склалася проблема  з постачанням газу, збільшенням вартості на електроенергію  та на  інші види палива. В умовах сучасних новітніх технологій є доцільним і виправданим використання відновлювальної енергії.

 Сонячні колектори - це інноваційне рішення сьогодення, що перетворюють сонячну енергії в теплову. Таким чином, найбільший ефект від використання сонячних колекторів очікується на життєзабезпечення житла, а саме обігрів приміщень і водопостачання.

sunvaillant

Надсучасні технічні рішення застосовуються в технології виробництва сонячних колекторів.  Висока ефективність та тривалий термін експлуатації досягається завдяки поєднання технології виробництва  та  використання мідної поглинаючої панелі, корпуса з анодованого алюмінію  та інших матеріалів. Поверхня сонячного колектора вкрита ударостійким склом для зменшення втрати теплової енергії. Внутрішні мідні трубки з'єднуються зварювальним методом, таким чином колектор витримує високі температури до 230 градусів.  З'єднання, які йдуть від сонячного колектора до системи енергозбереження, що знаходиться в приміщені, витримують  високі температури.

Кількість плоских сонячних колекторів залежить від  площі опалення приміщень і кількості споживаної гарячої води. Самостійно сонячний колектор не може функціонувати, потрібно правильно підібрати комплектуючі та акумуляційні ємкості. В даній інноваційній системі можливо використовувати традиційні джерела енергії (електричний чи газовий котли).  Якість монтажу також  є показником ефективності роботи колекторів.

Отже, перевагами використання інноваційних  обладнань є висока ефективність, тривалий термін експлуатації та простий і зручний монтаж. Використання необмеженої кількості енергії є пріоритетом в майбутньому  та дасть  можливість зменшити споживання традиційних енергоносіїв.

Статьи

CHAFFOTEAUX є частиною Ariston Thermo Group

CHAFFOTEAUX є частиною Ariston Thermo Group, світовий лідер в розробці, виробництві і продажу...

Бренд Chaffoteaux

Бренд Chaffoteauxномер один серед брендів Ariston Thermo Group. Шафуто існує понад...

Стаціонарний газовий котел Bear KLOM 17, KLZ …

Основні переваги Нове покоління стаціонарних газових котлів• Надійна, перевірена часом конструкція...

ЄБРР запускає Програму фінансування енергоефе…

ЄБРР запускає Програму фінансування енергоефективності в житловому секторі України Допомога ОСББ...

Наши контакты:
тел.: 032 227-27-77
e-mail: office_teplodim@ukr.net
адрес: Львовская обл., с. Нагоряны, ул. Стуса, 17 / Б
Обратная связь