Ваша корзина пуста

 

Наши контакты

тел.: 067 471 11 80

тел.: 032 227 27 77

facebook  vkontakte  twitter  google+  pinterest 

  • Главная
  • Статьи
  • Геотермальні теплові насоси - система енергозберігання майбутнього

Геотермальні теплові насоси - система енергозберігання майбутнього

Враховуючи те, яка  увага приділяється сонячної енергії в наш час, ви будете здивовані, дізнавшись, що один з найперспективніших рішень для ефективного використання енергії  знаходиться глибоко під землею. Геотермальні теплові насоси забезпечують нагрівання та охолодження приміщень. Це забезпечує економію на комунальних послугах до 80%. За допомогою цієї технології, ми можемо відмовитися від традиційних джерел енергії.

Геотермальний тепловий насос функціонує, використовуючи холодоагент для  переміщення тепла. Геотермальні системи здійснюють теплопередачу через довгі труби заповнені рідиною і закопані у землю.

Давним-давно, наші предки виявили цікавий факт, чим глибше від поверхні землі, температура землі буде біля 10 градусів. Увесь холод  чи тепло земля отримує від зовнішнього середовища. Для  геотермальних теплових насосів достатньо помістити труби на глибині 10-20 метрів. На цих низинах середньорічні температури становлять 8-12 градусів тепла. Холодоагент , який протікає по стінках труб,  відбирає тепло в земних надрах.  Цієї температури є недостатньо для обігріву приміщення, тому використовується компресор,  принцип його роботи як у холодильника але навпаки,  з двома контурами циркуляції. Через систему рідинного опалення радіатор віддає своє тепло будівлі, а інша система рідинної циркуляції віддає свій холод землі. Така циркуляція відбувається постійно і нескінченно. Під час роботи теплового насосу задіяна помпа для циркуляції рідини, яка потребує електроенергії.  Таким чином, для роботи геотермального теплового насосу не потрібно використання додаткового палива, окрім електроенергії і то в незначній кількості.

teplosyjnasos

Геотермальні теплові насоси діляться на два види:

-          з вертикальним теплообмінником (труби занурені в глибоку свердловину до 150 м, або декілька дрібних свердловин глибиною 30 м);

-          з горизонтальним теплообмінником (труби занурені на глибині 10 м ).

Кожен вид облаштування труб мають свої переваги і недоліки. При вертикальному розташуванні труб не потрібно великої площі, проте є додаткові затрати на буріння, а також потрібні погодження державних служб. При горизонтальному розміщенні пластикових труб потребує наявності  значної площі землі, проте зменшуються фінансові  затрати на встановлення системи.

Перевагами геотермальних теплових насосів  є:

-          Економічність – використання електричної енергії значно ефективніше ніж інші опалювальні системи, що потребують паливо.

-          Безпечність – відсутність у тепловому насосі небезпечних газів або шкідливих матеріалів, а також пожежобезпечні (відсутність процесів горіння).

-          Універсальність – працюють як для опалення приміщень і нагрівання води так і для охолодження.

Отже, земля та її ґрунтові води являються безкоштовним джерелом тепла. Тепловий насос знижує витрати на опалення, мінімальні затрати в сервісному обслуговування та довговічність в експлуатації.

Статьи

CHAFFOTEAUX є частиною Ariston Thermo Group

CHAFFOTEAUX є частиною Ariston Thermo Group, світовий лідер в розробці, виробництві і продажу...

Бренд Chaffoteaux

Бренд Chaffoteauxномер один серед брендів Ariston Thermo Group. Шафуто існує понад...

Стаціонарний газовий котел Bear KLOM 17, KLZ …

Основні переваги Нове покоління стаціонарних газових котлів• Надійна, перевірена часом конструкція...

ЄБРР запускає Програму фінансування енергоефе…

ЄБРР запускає Програму фінансування енергоефективності в житловому секторі України Допомога ОСББ...

Наши контакты:
тел.: 032 227-27-77
e-mail: office_teplodim@ukr.net
адрес: Львовская обл., с. Нагоряны, ул. Стуса, 17 / Б
Обратная связь