Ваша корзина пуста

 

Наши контакты

тел.: 067 471 11 80

тел.: 032 227 27 77

facebook  vkontakte  twitter  google+  pinterest 

Панельні радіатори Protherm

На українському ринку опалювального обладнання появився новий сталевий радіатор ТМ Protherm. Група компаній «Теплосвіт»  являється офіційним імпортером радіаторів Protherm.

Сталевий радіатор Protherm  виготовлений у Туреччині за заводі DemirDöküm, що являється найбільшою виробничою базою Vaillant Group з виготовлення опалювального обладнання в Європі.

Радіатори Protherm виготовлені з високоякісної листової сталі з профільованими поверхнями, а своїм сучасним і елегантним дизайном впишуться в кожний інтер’єр.

Радіатори використовують як для житлових так і для нежитлових приміщень в замкнутих системах. Нагрівальний елемент підігріває закриті ділянки за допомогою природньої конвекції. Конвекторні плавники допомагають збільшити тепловіддачу.

radiat

Перед ґрунтуванням обробляється радіатор катафорезом – це електрично-хімічний процес , найбільш ефективна технологія покриття для товарів зі складною геометрією.

Поверхня радіатора має ідеальний вигляд завдяки покриттям електростатичного порошкового фарбування. Переваги порошкової фарби: кращі механічні характеристики, декоративний естетичний вигляд, висока стійкість до корозії.

Панельні радіатори випробувані під тиском 13 бар, максимальний робочий тиск 10 бар. Максимальна робоча температура 120 ° C.

Радіатори мають підключення з 4 боків, зварні кронштейни кріплення знаходяться на задній стінці. В комплект радіатора входять кронштейн, наконечник, наконечний захисний і упаковка.

Кожен радіатор проходить випробування на міцність. Контроль якості виконується лідером  на ринку опалювальних систем VaillantGroup.

Новинка  ТМ Protherm серед  радіаторів має поліпшені технічні характеристики з суміщеними в собі новими тенденціями ринку і повністю відповідає очікуванням і запитам споживачів.

Статьи

CHAFFOTEAUX є частиною Ariston Thermo Group

CHAFFOTEAUX є частиною Ariston Thermo Group, світовий лідер в розробці, виробництві і продажу...

Бренд Chaffoteaux

Бренд Chaffoteauxномер один серед брендів Ariston Thermo Group. Шафуто існує понад...

Стаціонарний газовий котел Bear KLOM 17, KLZ …

Основні переваги Нове покоління стаціонарних газових котлів• Надійна, перевірена часом конструкція...

ЄБРР запускає Програму фінансування енергоефе…

ЄБРР запускає Програму фінансування енергоефективності в житловому секторі України Допомога ОСББ...

Наши контакты:
тел.: 032 227-27-77
e-mail: office_teplodim@ukr.net
адрес: Львовская обл., с. Нагоряны, ул. Стуса, 17 / Б
Обратная связь