Ваша корзина пуста

 

Наши контакты

тел.: 067 471 11 80

тел.: 032 227 27 77

facebook  vkontakte  twitter  google+  pinterest 

Твердопаливний котел Gorenje Eco Heat 3-8 CI

 

Пропонуємо новинку на ринку чавунних твердопаливних котлів GorenjeEcoHeat 3-8 CI з вихідною потужністю 15-53 кВт для систем центрального опалення.

 КУПИТИ КОТЕЛ GORENJE

Котел на твердому паливі ТМ  GorenjeEcoHeat 3-8 CI використовується як в самопливних (відкритих) системах опалення. Сучасний дизайн котла впишеться  у інтер’єр будівлі. Високий коефіцієнт корисної дії котла до 67,5/76,6% . EcoHeat 3-8 CI має вбудований термоманометр,  запобіжний клапан, контролер тяги, трьох тяговий чавунний теплообмінник. Виробник подбав про надійну конструкцію чавунного котла та для зручності завантаження палива встановив великі дверцята.

kotelgorenje

Для максимальної енергоефективності котла гарячі димові гази проходять через секції теплообмінника три рази: перший раз безпосередньо  у камері згорання гази піднімаються до гори по бокових стінках теплообмінника, другий раз від задньої стінки камери у напрямку до дверцят завантаження та в третій раз у верхній частині перед виходом у димар.

Товарний асортимент  чавунних котлів  ТМ Gorenje:  ECOHEAT 3 CI, ECOHEAT 4 CI, ECOHEAT5 CI, ECOHEAT6 CI, ECOHEAT7 CI, ECOHEAT 8 CI. Чавунні котли відрізняються один від одного кількістю секцій, вихідної потужністю, об’ємом камери згорання.

Чавунні котли GorenjeEcoHeat 3-8 CI  прості в експлуатації та технічному обслуговуванню, мають тривалий термін служби корпусу котла . Гарантія на теплообмінник котла 5 років, на корпус 2 роки.

Якщо шукаєте надійний, ефективний, безпечний чавунний котел,  тоді зупиніть свою увагу на GorenjeEcoHeat,  виправдає всі ваші очікуванні. 

Статьи

CHAFFOTEAUX є частиною Ariston Thermo Group

CHAFFOTEAUX є частиною Ariston Thermo Group, світовий лідер в розробці, виробництві і продажу...

Бренд Chaffoteaux

Бренд Chaffoteauxномер один серед брендів Ariston Thermo Group. Шафуто існує понад...

Стаціонарний газовий котел Bear KLOM 17, KLZ …

Основні переваги Нове покоління стаціонарних газових котлів• Надійна, перевірена часом конструкція...

ЄБРР запускає Програму фінансування енергоефе…

ЄБРР запускає Програму фінансування енергоефективності в житловому секторі України Допомога ОСББ...

Наши контакты:
тел.: 032 227-27-77
e-mail: office_teplodim@ukr.net
адрес: Львовская обл., с. Нагоряны, ул. Стуса, 17 / Б
Обратная связь